Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri Beyaz Eşya Servisi
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Kayseri Altus Servisi

7 Ekim 2017

Kayseri Altus servisi olarak yıllardır Kayseri’ye hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirerek sizlerin yanında olmaya kesintisiz olarak devam ediyoruz. Arızalanan beyaz eşyalarınıza hızlıca müdahale ederek sorunu yerinde yani adresinizde çözmek üzere yoğun çaba sarf etmekteyiz. Çünkü; beyaz eşyalar günümüzde hayatımızda büyük yer kaplamaktadır. Örneğin; bozulan buzdolabı nedeniyle buzluktaki eşyalarınızın tamamı çöpe gidebilir. Ayrıca evde pişirilmesi planlanan yemeklerde de değişiklik yapılması gerekmektedir. Hiçbir malzemeyi uzun süreli kullanmanız mümkün değildir. İşte bu gibi durumların yaşanmaması adına anında müdahale ederek arızalanan beyaz eşyanızı yerinde onarmak adına çalışmaktayız.

Kayseri Altus Servisi

Altus Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarınızın arızalanma sebebi her ne olursa olsun Kayseri Altus servisinin, alanında uzman personelleri tarafından gerekli onarım işlemleri gerçekleştirilecektir. Sürecin tamamlanması ise test ve kontrol aşamasının başarıyla sonuçlanması ile gerçekleşecektir. Bundan sonra ise ürününüzü sizlere teslim etmek üzere yola çıkarak montajını gerçekleştirmekte ve arızanın sebebi ve dikkat etmeniz gerekenler ile ilgili detaylı bilgi vermekteyiz. Tüm bu süreci en uygun fiyatlandırma politikamız sayesinde çok avantajlı fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge, fırın gibi tüm beyaz eşyalarınızda ortaya çıkabilecek arızaların ortadan kaldırılmasında Kayseri Altus servisi sizlerin yanında. Müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışla yıllardır hizmetlerimize devam ederek kaliteyi uygun fiyatlarla sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Altus Servisi

Kayseri Altus servisi olarak; Melikgazi, İncesu, Talas, Kocasinan, Hacılar, Tomarza ve Develi gibi birçok ilçeye hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Kayseri’de geniş hizmet ağımız sayesinde beyaz eşyalarınız ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda yanınızdayız. Also Teknik servis üzerinden kayıt oluşturarak teknik servis personellerimizin ev veya iş yerinize gelerek arızanın ortadan kaldırılmasını sağlamasını talep edebilirsiniz.

Kayseri Altus servisi olarak; Anayurt, Alparslan, İldem, Mimsin, Fevzi Çakmak, Belsin gibi mahalleler en çok hizmet verdiğimiz alanlar olarak dikkat çekmektedir. Kayserinin neresinde olursanız olun hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yaygın servis hizmetimiz kapsamında yer alan tüm alanlara en kısa sürede hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Kayseri Altus servisi genel olarak aynı gün içerisinde ürününüzü onarak teslim etmek adına yoğun çaba sarf etmektedir. Müşteri memnuniyetinin her şeyden değerli olduğu anlayışıyla çalışmalarımıza devam ederek memnuniyetinizi sağlamaktayız.

Kayseri Altus Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0352 231 90 56
SBT: 0352 231 90 56
Fax: 0352 231 90 56

Kayseri Altus Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
© 2018 Also Teknik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım