Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri Beyaz Eşya Servisi
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Kayseri Vaillant Servisi

13 Ocak 2018

Kış aylarının sert geçtiği Kayseri’de kombilerin bakımlarının zamanında yapılması kritik öneme sahiptir. Çünkü ilkbahar ve yaz dönemlerinde çalıştırılmayan kombiler kış aylarında sürekli çalışmak zorunda kalacaktır. Her kış öncesinde filtreler başta olmak üzere periyodik kombi bakımı yapılması sizleri kış aylarında kombi arızaları ile karşılaşmaktan kurtaracaktır. Also Teknikolarak firmamız 15 yılı aşkın bir süredir Kayserinin en çok tercih edilen kombi bakım ve onarım servisi olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Kurulduğumuz ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini temel hedef olarak belirleyen Also Tekniken çok tercih edilen kombi servisi olmaktadır. Yılların verdiği tecrübelere dayanarak Kayseri Vaillant servisi görevimizi layıkıyla yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Kayseri Vaillant Kombi Servisi

Firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımızın tamamı Kayseri Vaillant servisi tarafından sunulan eğitimi başarıyla tamamlamıştır. Bu sayede alanında uzman teknik servis personellerimiz ile hizmetlerimize ara vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kombi bakım ve onarım talepleriniz firmamıza ulaştığı andan itibaren en kısa sürede belirtilen adrese teknik servis ekibimiz ulaşarak çalışmalarını başlatacaktır. Kombinizin bulunduğu yerde onarılması öncelikli hedefimizdir. Fakat bazı durumlarda kombinin teknik servis alanımıza getirilmesi gerekebiliyor. Bu durumda kombinizin servisimize getirilmesinde ve onarılarak yeniden adresinize ulaştırılmasında tüm nakliyat sürecini müşteri memnuniyeti adına firmamız sağlamaktadır. Böylece sizler nakliyat için ekstra ücret ödemek zorunda kalmamaktasınız.

Vaillant Servisi

Müşteri memnuniyeti firmamızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kayseri Vaillant servisi olarak arızanın onarılma sürecinde orijinal yedek parça kullanıyoruz, böylece kombinizin verimli çalışmasını sağlayarak faturanızdan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca sunduğumu bakım ve onarım hizmetlerinden çok uygun fiyatlar almaktayız. Böylece müşterilerimizin ekonomisine katkı sağlayarak memnuniyetlerini sağlamayı hedeflemekteyiz. 15 yılı aşkın süredir hizmet gösteren firmamız fiyatlandırma politikasında müşteri yanında yer alarak dürüstlük ilkesinden ödün vermemektedir. Kayseri Vaillant servisi hizmetimizin sadece onarımdan ibaret olmadığını hatırlatmak istiyoruz. Çünkü sadece arıza anında değil arıza oluşmadan önce de hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kombinizin periyodik bakımları sunduğumuz hizmetlerden arasında yer alıyor. Unutmayın ki bakımlı bir kombi, verimli ısınma demektir. Verimli ısınma ise faturalarınızın daha az gelmesi demektir. Kısacası ısındığınız kadar ödemeniz demektir. Kayseri Vaillant servisimizin sorularınız ve merak ettikleriniz için arayabilir, bakım ve onarım taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kayseri Vaillant Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0352 231 90 56
SBT: 0352 231 90 56
Fax: 0352 231 90 56

Kayseri Vaillant Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
© 2018 Also Teknik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım