Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri Beyaz Eşya Servisi
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Kayseri Vestel Servisi

16 Ağustos 2017

Beyaz eşyanızın bozulması stres yaşamanıza neden olmamalı. Kayseri Vestel servisi sizin için tüm süreci profesyonel bir bakış açısı ile yönetecektir. Buzdolabı, televizyon, fırın, bulaşık makinesi veya çamaşır makinesi olsun yaşadığınız arızanın sebebini ortaya çıkararak gerekli onarım işlemlerini hayata geçirmekteyiz. Bu sayede aynı sorunun yeniden ortaya çıkmasını engellemekteyiz.

Firmamız Kayserinin köklü beyaz eşya servisi olduğundan dolayı geçmişten günümüze beyaz eşyaların serüvenine canlı olarak tanıklık etmekteyiz. Gelişen ve değişen teknoloji anlayışına hâkimiz. Böylelikle ister önceki yıllara ait ürün olsun isterse de yeni nesil bir ürün olsun tüm arızaların ortadan kaldırılması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kayseri Vestel Servisi

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Vestel servisi bünyesinde çalışan tüm personellerimiz alanında uzman kişiler tarafından seçilmektedir. Böylelikle karşılaşılan arızanın ortadan kaldırılması konusunda kesin ve net çözümler üretilerek müşterimizin yeniden aynı sorunla karşılaşmasını önlemekteyiz. Kayseri Vestel servisi Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar, Develi, Bünyan, Tomarza gibi pek çok ilçemize hizmetleri ulaştırmaktadır. Firmamızın adresinize hizmet verip vermediğini Also Teknik'i arayarak öğrenebilirsiniz. Muhtemel olarak servis sunduğumuz alan içerisinde yer aldığınızı belirtebiliriz. Çünkü servis alanımızı her geçen gün genişletmekteyiz.

Kayseri Vestel servisi beyaz eşyalarınızda ortaya çıkan arızanın aynı gün içerisinde ortadan kaldırılması adına yoğun çaba sarf etmektedir. Müşterilerimizin günlük hayatını zora sokmamak adına beyaz eşyanın üstlendiği görevi yerine getirmeye devam etmesi adına çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Bakım ve onarım süreci tamamlanan tüm ürünleri test alanımızda teste tabi tutmaktayız. Testi başarıyla tamamlayan ürünlerimiz müşterilerimize teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

Vestel Servisi

Müşteri hizmetleri yetkililerimiz ürününüzün teknik servisimize geldiği andan itibaren tüm süreci kayıt altına almaktadır. Bu sayede ürününüzün durumunu öğrenmek istediğinizde anlık olarak bilgi paylaşılması mümkün olmaktadır. Ayrıca ürününüzün bakım ve onarım maliyetinin ne olduğu gibi bilgiler tarafınıza ulaşılarak bilgilendirme yapılır. Böylelikle müşterilerimizin üründeki sorunlu parçanın ne olduğunu veya neden arızalandığını öğrenme fırsatına sahip olduğunu belirtmek isteriz.

Müşteri memnuniyeti Kayseri Vestel servisi için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Geçmişten günümüze bu değerimizin öncelikli olduğunu tüm müşterilerimize iletmekten memnuniyet duymaktayız. Profesyonel işçilik ve orijinal yedek parça avantajlarıyla Kayseri Vestel servisi bir telefon kadar yakın.

Kayseri Vestel Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0352 231 90 56
SBT: 0352 231 90 56
Fax: 0352 231 90 56

Kayseri Vestel Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
© 2018 Also Teknik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım