Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri Beyaz Eşya Servisi
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Bulaşık Makinesi Servisi

1 Ağustos 2021

Also Teknik olarak uzun yıllardır Kayseri’de bulaşık makinesi servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Bizi arayıp arıza kaydı bırakmanız durumunda anında servis ve tamir imkanı sunuyoruz. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Vestel, Profilo, Regal, Altus, Samsung ve Ariston gibi markalar başta olmak üzere bütün markalara ait bulaşım makinesi tamiri için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri bulaşık makinesi servisi olarak sizleri zor durumdan kurtarmak adına hizmet vermekteyiz. Also Teknik Servisi arayarak iletişim kurduğunuz andan itibaren bulaşık makinesi tamiri konusunda alanında uzman ekiplerimiz cihazınızı incelemek üzere en kısa sürede adresinizde olacaktır. Kayseri bulaşık makinesi servisi servisi hizmetimiz ile Kayserinin pek çok noktasına ulaşmaktayız. Hizmet sağladığımız ilçeler ile ilgili detaylı bilgiler için Also Teknik Servis merkezimizi arayabilirsiniz.

Kayseri Bulaşık Makinesi Servisi

Kayseri Bulaşık Makinesi Servisi

Kayseri çamaşır makinesi servisi olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın başta olmak üzere tüm beyaz eşya gruplarının bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Also Teknik’i arayarak oluşturacağınız arıza kayıtlarına istinaden alanında uzman ekiplerimiz belirttiğiniz adrese en kısa sürede ulaşarak çamaşır makinesi bakım ve onarım hizmeti sunacaktır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması adına önceliğimiz yerinde bakım ve onarım hizmetidir. Yani çamaşır makinenizi ev veya işyerinizde onarmak adına yoğun çaba sarf etmekteyiz. Fakat bazı arıza durumlarında yerinde bakım ve onarım maalesef mümkün olmamaktadır. Bu gibi durumlarda ise çamaşır makinenizi servisimize götürmek zorunda olduğumuzu belirtmek isteriz. Servisimize gelen çamaşır makinenızın en kısa sürede işlemlerinin tamamlanması adına ekiplerimiz yoğun bir çaba sarf etmektedir. Kayseri çamaşır makinesi servisi olarak onarım ve bakım işlemleri tamamlanan beyaz eşya ürünlerinin tamamının testlerini gerçekleştirerek kullanıcılara teslim etmekteyiz.

Garantili Bulaşık Makinesi Tamiri

Kayseri çamaşır makinesi servisi Melikgazi, Talas, Kocasinan, Hacılar ilçeleri ve Anayurt, Alparslan, İldem, Mimsin, Fevziçakmak, Gültepe ve Belsin gibi pek çok mahallede en çok tercih edilen beyaz eşya servisi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Müşteri memnuniyetine değer veren bir anlayışla çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyor, çağımızın dinamik teknolojisini yakından takip ederek en yenilikçi çözümleri sunmak adına çalışıyoruz. Kayseri çamaşır makinesi  servisimizi aradığınızda alanında uzman müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere memnuniyetle yardımcı olacaktır. Yaşadığınız çamaşır makinesi arızasını en kısa sürede ortadan kaldırmak adına uzman ekiplerimiz sizlere ulaşacaktır.

Bulaşık Makinesi Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0352 231 90 56
SBT: 0352 231 90 56
Fax: 0352 231 90 56

Bulaşık Makinesi Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
© 2018 Also Teknik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım