Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri Beyaz Eşya Servisi
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Klima Servisi

12 Ağustos 2021

Klima servisi, yaz ve kış aylarında tercih edilen klimalar da herhangi bir problem meydana gelmesi durumunda başvurulan bir hizmet türüdür. Klimalar, kişilerin soğuk havalardan ısınabilmesini sıcak havalarda ise terleyebilmesini sağlayan cihazlardır. İnsanların çok daha verimli ve rahat bir şekilde yaşaması amacı ile kapalı ortamların havasını değiştiren, nemini alan ve havada ki toz partiküllerini filtreleyen cihazlar hem evlerde hem de iş yerlerinde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanabilen klimalar günümüzde lüks bir ihtiyaç olmaktan çıkmış ve zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bunun en önemli nedeni ise teknolojinin gelişerek klimaların çok daha az enerji ile çalışmalarının sağlanmasıdır. Ancak bu denli yoğun bir şekilde kullanılan klimaların sık sık çeşitli nedenlerden dolayı arızalandığını da ifade edebiliriz. Arızalar farklı nedenlere bağlı olarak meydana gelebilmektedir. Bu arıza ve problemlerin çözülebilmesi için de profesyonel bir destek alınması gerekir. Profesyonel destek alınmaması durumunda klimalarda geri dönüşü olmayan problemlerin meydana gelmesi son derece doğaldır. Also Teknik olarak klimaların profesyonel kişiler tarafından tamir edilmesi gerektiğini biliyor ve bu doğrultuda en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Peki, klima servisi hizmetimizin kapsamı nedir? Nerelerde hizmet veriyoruz?

Kayseri Klima Servisi

Kayseri Klima Servisi

Firmamızın müşterilerine sunduğu klima servisi hizmeti kapsamında çeşitli markaların klimaları tamir edilebilmektedir. Beko, Bosch, Samsung gibi firmaların klimalarına sahipseniz ve klimanız da herhangi bir problem varsa klima servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kayseri merkezli kurulan firmamız Kayseri’nin Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar, Develi, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza ilçeleri ve Fevziçakmak mahallesi, Alparslar mahallesi İldem mahallesi, Belsin mahallesi, Mimsin mahallesi, Anayurt mahallesi, Boztepe mahallesi, OSB; Gültepe mahallesi, Argıncık mahallesi, Yavuz Selim mahallesi, TOKİ, Fatih mahallesi, Erciyesevler mahallesi gibi mahallelerde klima servisi hizmeti sunmaktadır.

Garantili Klima Tamiri

Siz de ev ve iş yerlerinizde kullandığınız klimalar ile ilgili bir problem mi yaşıyorsunuz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Also Teknik olarak başta klima olmak üzere beyaz eşya, televizyon ve kombi gibi ürünler için teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klima Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0352 231 90 56
SBT: 0352 231 90 56
Fax: 0352 231 90 56

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
© 2018 Also Teknik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım