Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri Beyaz Eşya Servisi
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Buzdolabı Servisi

15 Temmuz 2021

Buzdolabı servisi kapsamında Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Profilo, Regal, Altus, Samsung ve Ariston markaları başta olmak üzere bütün markalara ait buzdolabı tamirini en başarılı ve kaliteli şekilde sunuyoruz. Kayseri merkezli kurulan firmamız Kayseri’nin Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar, Develi, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza ilçeleri ve Fevziçakmak mahallesi, Alparslar mahallesi İldem mahallesi, Belsin mahallesi, Mimsin mahallesi, Anayurt mahallesi, Boztepe mahallesi, OSB; Gültepe mahallesi, Argıncık mahallesi, Yavuz Selim mahallesi, TOKİ, Fatih mahallesi, Erciyesevler mahallesi gibi mahallelerde beyaz eşya servisi hizmeti sunmaktadır.

Kayseri Buzdolabı Servisi

Kayseri Buzdolabı Servisi

Buzdolabı servisi, ev ve iş yerlerinde bulunan buzdolaplarının arıza meydana gelmesi durumunda başvurulan servistir. Buzdolabı insanların ev ve iş yerlerinde en sık kullandığı eşyalar arasındadır. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte buzdolaplarında da çeşitli değişim ve gelişimler meydana gelmiştir. Bu doğrultuda buzdolapların teknik yapısı ve kullanımları da değiştirmiştir. Her ne kadar teknolojinin gelişmesi ile birlikte buzdolapların teknik yapısı gelişmişte olsa söz konusu eşyalarda çeşitli problemlerin meydana gelmesi oldukça mümkündür. Bu nedenle buzdolabı servisine başvuran kişi sayısının da son derece fazla olduğu ifade edebiliriz.

Her ürünün kendine has özellikleri vardır. Her markaya ait buzdolapların her birinin farklı yapıları olduğu için tamirinin de bu yapılar ve özellikler göz önüne alınarak gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi takdirde buzdolaplarının gerektiği gibi tamir edilip kullanılabilir hale getirilebilmesi mümkün değildir. Also Teknik olarak her marka buzdolabının sahip olduğu teknik özellikler hakkında bilgi sahibiyiz. Bu noktada sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmeti sağlıyoruz. Peki, Also Teknik olarak hangi markaların hangi ürünlerinin tamirini gerçekleştiriyoruz? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Garantili Buzdolabı Servisi

Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız problemin en kısa süre de ve en iyi şekilde atlatmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Also Teknik olarak alanında uzman, profesyonel ve deneyimli kadromuz ile buzdolaplarınızı ilk gün ki haline getiriyor ve çok daha uzun süre kullanmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buzdolabı Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0352 231 90 56
SBT: 0352 231 90 56
Fax: 0352 231 90 56

Buzdolabı Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
© 2018 Also Teknik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım