Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri Beyaz Eşya Servisi
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Kayseri Bosch Servisi

7 Ocak 2017

Beyaz eşyaların gündelik hayatımızı kolaylaştırdığından arıza durumlarında stres yapmanız oldukça doğal. Hayatımızı kolaylaştırmak adına çalışan ürünlerin arızalanması zaman zaman olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu durumda Kayseri Bosch Servisi olarak hızlı ve pratik çözümleri profesyonel bir bakış açısı ile hayata geçirerek en kısa sürede ürünlerinizin onarımlarını gerçekleştirmek adına yoğun çaba sarf etmekteyiz. Kayseri Bosch Servisimize Also Teknik servis üzerinden ulaşabilir, ürününüzün bakım ve onarımı için kayıt oluşturabilirsiniz.

Kayseri Bosch Servisi

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Bosch Servisi ekibi arızalı beyaz eşyayı öncelikle bulunduğu alanda onarmak adına çaba harcamaktadır. Çünkü birtakım arızaların yerinde onarılması müşterimizin daha fazla zaman kaybetmemesini sağlamaktadır. Bunu gerçekleştirmek adına arıza tespitinin ardından onarım işlemi cihazın bulunduğu yerde gerçekleştirilir. Bazı durumlarda arızanın detaylı olarak incelenmesi gerekmektedir. Bu tip durumlarda ise ürünün teknik servisimize götürülmesi gerekmektedir. Bu aşamada ise ürünün teknik servise ulaştırılmasında tüm nakliyat operasyonları Kayseri Bosch Servisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Arıza tespitinin gerçekleştirilmesinin ardından onarımı tamamlanan tüm ürünler test aşamasına alınırlar. Bu aşamada test sonuçları başarılı olan ürünleri müşterilerimize teslim ederiz. Bu süreç tamamlanana kadar ki tüm aşamalarda müşteri hizmetleri yetkililerimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.

Bosch Servisi

Pınarbaşı, İncesu, Tomarza, Melikgazi, Talas, Develi gibi Kayserinin pek çok ilçesine hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Yaygın hizmet ağımız ile ilgili detaylı bilgi almak için Also Teknik'i arayabilirsiniz.  Sıklıkla hizmet verdiğimiz mahalleler; Anayurt, Alparslan, Mimsin, İldem olarak ifade edilebilir. Kayseri Bosch Servisi konusunda profesyonel hizmet sunmak adına her geçen gün hizmet alanımızı genişletmekteyiz. Bulunduğunuz adrese hizmet sunup sunmadığımızı merak ediyorsanız Also Teknik'i arayarak öğrenebilir, aynı anda bakım ve onarım taleplerinizi iletebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışla yıllardır edindiğimiz tecrübelerimiz sayesinde profesyonel hizmet sunmaktayız. Kayseri Bosch Servisi bünyesinde kullanılan tüm yedek parçalar orijinal yedek parça olma özelliğine sahiptir. Bu sayede hem ürününüzün ömrü uzamakta hem de sorunun yeniden ortaya çıkması engellenmektedir. Alanında uzman teknisyen ve ustalar tarafından kontrol edilerek sorunun ortadan kalktığının kesinleşmesinin ardından ürününüz adresinize teslim edilmekte ve montajı gerçekleştirilmektedir. Merak ettiğiniz tüm sorularınız için Also Teknik'i arayabilir Kayseri Bosch Servisi hizmetimizden faydalanmak için kayıt oluşturabilirsiniz.

Kayseri Bosch Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0352 231 90 56
SBT: 0352 231 90 56
Fax: 0352 231 90 56

Kayseri Bosch Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
© 2018 Also Teknik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım