Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri Beyaz Eşya Servisi
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Kayseri Arçelik Servisi

7 Kasım 2017

Kayseri Arçelik servisi olarak beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım işlemlerini profesyonel bir bakış açısı ile gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman teknik servis personellerimiz ile gerek servisimiz içerisinde gerekse de sahada profesyonel hizmet sağlamak temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Also Teknik'i arayarak kayıt oluşturduğunuz andan itibaren adresinize görevlendirilen teknisyenlerimiz beyaz eşyanızın onarımını gerçekleştirmek adına yoğun çaba harcayacaktır.

Kayseri Arçelik servisi olarak orijinal yedek parça kullanarak beyaz eşyanızın ömrünü uzatıyor, arızanın yeniden ortaya çıkmasını engelliyoruz. Ayrıca firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm hizmetlerimizin ardından gerekli test ve kontroller sağlanmadan hiçbir ürünün müşterilerimize teslimi gerçekleştirmiyoruz. Böylelikle test ve kontrollerden başarıyla geçmeyi başaran ürünleri müşterilerimize teslim ederek gerek zaman gerekse ekonomik olarak tasarruf etmenizi sağlamaktayız.

Kayseri Arçelik Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Geçmişten bugüne dek edindiğimiz tecrübe ile bulaşık makinesi, fırın, elektrikli süpürge, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi pek çok beyaz eşyanın bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek Kayseri Arçelik servisi hizmetini çağdaş ve modern bir anlayışla sürdürmekteyiz.

Also Teknik'i arayarak Belsin, Anayurt, Melikgazi, Kocasinan ve Talas başta olmak üzere pek çok geniş bir alanda servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız bünyesinde elektronik cihazlar aracılığıyla yazılım ve donanım kontrolleri gerçekleştirilerek çalışan ve çalışmayan aksamlar tespit edilmekte, uygun aşamaları takip ederek direkt olarak sorunun ortadan kaldırılması için çaba gösterilmektedir. Kayseri Arçelik servisi olarak en çok tercih edilen servis olma özelliğine sahip olmaktan gurur duymaktayız.

Arçelik Servisi

Kalite standartlarımız gereğince firmamız bünyesinde taban fiyat uygulaması bulunmaktadır. Böylelikle profesyonel bakış açısıyla gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerimizi en uygun fiyatlandırma politikalarımızla sizlere sunarak bütçenize destek olmaktayız. Kayseri Arçelik servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm beyaz eşya ürünlerinizin servisimize ulaştırılması ve yeniden adresinize teslim edilmesi sürecinde nakliyat operasyonları tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Bu sayede ekstra nakliye ücreti ödemenize gerek kalmadan ürününüzün tamir edilerek adresinize teslime edilmesi Kayseri Arçelik servisi tarafından sağlanmaktadır. Ürünlerinizin durumunu öğrenmek veya onarım talebinde bulunmak için bizleri arayabilirsiniz. Alanında uzman müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Kayseri Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0352 231 90 56
SBT: 0352 231 90 56
Fax: 0352 231 90 56

Kayseri Arçelik Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
© 2018 Also Teknik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım