Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri Beyaz Eşya Servisi
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Kombi Servisi

5 Ağustos 2021

Kayseri kombi servisi, ev ve iş yerlerinde kişilerin kış aylarında kullandığı kombilerden meydana gelen problemlerin çözümü için başvurulan servislerdir. Kombi; doğalgaz kullanımı ve sıcak su ihtiyaçlarının karşılanması için üretilen, ev ve iş yerlerinde kullanılan küçük ölçekli ısıtma cihazlarıdır. Kombilerin küçük ölçekli olması çok fazla yer kaplamamasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kombilerin çalışırken herhangi bir şekilde ses çıkartmadan çalışıyor olması da sahip olduğu önemli özelliklerin başında gelir. Kombilerin ev ve iş yerlerinde ısınma amacı ile yoğun bir şekilde tercih ediliyor olması kombilerde arızalarında sık sık meydana gelmesine neden olmaktadır. Kombilerde meydana gelen problemlerin çözülebilmesi için ise yetkili bir servisten profesyonel bir destek alınması gerekmektedir. Kişilerin ev ve iş yerlerinde ki kombileri kendilerinin tamir etmesi istemesi sonucunda ise çok daha ciddi problemler ile karşılaşabilmek mümkündür. Bu doğrultuda Also Teknik olarak hizmet verdiğimiz firmamız ile iletişime geçerek kombilerinizde ki problemlere en uygun çözümü bulabilirsiniz. Peki, Also Teknik olarak verdiğimiz kombi servisi hizmetini kapsamı nedir?

Kayseri Kombi Servisi

Kayseri Kombi Servisi

Also Teknik olarak çeşitli markaların üretip müşterilerine sunduğu kombilerin servisini ve tamirini sağlıyoruz.  Her bir markanın ürettiği kombinin kendine has özellikleri bulunur. Söz firmamız söz konusu özelikler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olan kadrosu ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Kayseri merkezli kurulan firmamız Kayseri’nin Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar, Develi, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza ilçeleri ve Fevziçakmak mahallesi, Alparslar mahallesi İldem mahallesi, Belsin mahallesi, Mimsin mahallesi, Anayurt mahallesi, Boztepe mahallesi, OSB; Gültepe mahallesi, Argıncık mahallesi, Yavuz Selim mahallesi, TOKİ, Fatih mahallesi, Erciyesevler mahallesi gibi mahallelerde kombi servisi hizmeti sunmaktadır.

Garantili Kombi Tamiri

Kombi servisi hizmeti aldığınız firmanın güvenilir ve profesyonel bir destek sağlaması çok önemlidir. Bu noktada Also Teknik olarak kombi servisi alanında bilgili, deneyimli ve uzman kadromuz ile kombilerinizin tamirini gerçekleştiriyoruz. Siz de kombilerinizde meydana gelen herhangi bir problemde firmamız ile iletişime geçebilir ve en profesyonel kombi servisi desteğini alabilirsiniz.

Kombi Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0352 231 90 56
SBT: 0352 231 90 56
Fax: 0352 231 90 56

Kombi Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
© 2018 Also Teknik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım