Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri Beyaz Eşya Servisi
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Kayseri Beko Servisi

7 Aralık 2017

Kayseri Beko servisi olarak çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi uzun süredir sizlerle buluşturmaktayız. Arızalanan veya bakıma ihtiyaç duyan beyaz eşyalarınız için gerekli olan her şey firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Evinizde veya iş yerinizde arızalanan beyaz eşyanızın en kısa sürede onarılarak yeniden çalışır vaziyette olması için yoğun çaba sarf etmekteyiz. Çünkü günümüzde hangi beyaz eşya olursa olsun kritik görev üstlenerek hayatlarımızı kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle arızalanan ürünlerinizin aynı gün içerisinde testlerinin yapılarak teslim edilmesini hedeflemekteyiz. Hızlı ve sorunu kökünden çözme parolasıyla usta ve teknisyenlerimiz yoğun olarak çalışmaktadır.

Kayseri Beko Servisi

Beko Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Beko servisi çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrikli süpürge, fırın gibi pek çok beyaz eşyanın bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Firmamız Hacılar, Develi, Bünyan, Melikgazi başta olmak üzere Kayserinin pek çok ilçesine hizmet sunmaktadır. Yaygın hizmet ağımız ile ilgili detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Alanında uzman müşteri hizmetleri yetkililerimiz merak ettiğiniz konularda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Beyaz eşyaların sürekli olarak çalışır vaziyette olması soğutma sistemlerinin sağlıklı bir şekilde çalışmasını bir zorunluluk olarak ortaya çıkarmaktadır. Ürünlerin soğutma sisteminde meydana gelebilecek bir arıza ürünün aşırı ısınmasına neden olabilir. Bu nedenle ürünün bakımlarının düzenli olarak gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Kayseri Beko servisi tüm beyaz eşya gruplarının periyodik bakımlarını özenle gerçekleştirmektedir.

Beko Servisi

Bakım ve onarım hizmetimiz kapsamında eşyanızın durumunu anlık olarak sizlerle paylaşmaktayız. Oluşan arızanın sebeplerini, değişmesi veya onarılması gereken yedek parçaların neler olduğu ve tüm bu süreç için ortaya çıkabilecek muhtemel maliyet tablosunu müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlerle paylaşarak bilgilendirmeler yapacaktır. Kayseri Beko servisi bünyesinde çalışan tüm personellerimiz kendi alanlarında gerekli eğitimleri tamamlamıştır.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin bir göstergesi olarak Kayseri Beko servisi alanında en çok tercih edilen teknik servis olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Müşteri memnuniyetini güçlendirmek adına firmamız bünyesinde taban fiyat uygulaması bulunmaktadır. Bu sayede sizlere sunulan hizmet karşılığında ortaya çıkabilecek en uygun maliyet tablosu belirlenmektedir. Bu sayede bakım ve onarım hizmeti için yüklü tutarlar ödemenize gerek kalmamaktadır.

Kayseri Beko Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0352 231 90 56
SBT: 0352 231 90 56
Fax: 0352 231 90 56

Kayseri Beko Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
© 2018 Also Teknik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım