Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri Beyaz Eşya Servisi
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Televizyon Servisi

5 Temmuz 2021

Televizyon servisi, evlerimizde en çok kullandığımız elektronik cihaz olan televizyonun servis hizmetini ifade etmektedir. Televizyon günümüzde her evde ve hemen hemen her iş yerinde kullanılan bir elektronik cihazdır. Kişilerin yoğun bir şekilde kullandığı bu cihazlarda çeşitli problemlerin meydana gelmesi de son derece normaldir. Ancak günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler televizyon modellerinde büyük bir değişikliğin meydana gelmesini sağlamıştır. Meydana gelen bu değişiklikler televizyonların sistemlerinin de değişmesine neden olmaktadır. Eski tüplü televizyonlar ile günümüzde üretilen LCD ve son teknolojik televizyonların sistemleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle her televizyonun türünün kendi özellikleri göz önüne alınarak tamir edilmesi son derece önemlidir. İşte tam da bu noktada firmamız Also Teknik Servisi devreye giriyor. Televizyonlar ile ilgili bilgili, deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile en profesyonel televizyon servisi hizmetini veren firmamız televizyonlarda meydana gelen bütün problemlere çözüm sunmaktadır. Bu sayede televizyonlarınızda meydana gelen tüm problemler ortadan kaldırılabilmektedir. Üstelik sunulan profesyonel hizmet sayesinde televizyonlarınız ilk gün ki kadar yeni ve kusursuz olacaktır. Peki, televizyon servisinin kapsamı nedir? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Kayseri Televizyon Tamir Servisi

Kayseri Televizyon Tamir Servisi

Firmamızın sunduğu televizyon servisi hizmeti kapsamında Arçelik, Bosh, Beko, Siemens, Profilo, Vestel, Regal, LG, Samsung gibi markaların televizyonlarının tamirini gerçekleştirmekteyiz. Televizyon servisi alanında profesyonel destek almak isteyen kişiler firmamızı rahatlıkla tercih edebilir.

Kayseri merkezli kurulan firmamız Kayseri’nin Melikgazi, Kocasinan, Talas, Hacılar, Develi, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza ilçeleri ve Fevziçakmak mahallesi, Alparslar mahallesi İldem mahallesi, Belsin mahallesi, Mimsin mahallesi, Anayurt mahallesi, Boztepe mahallesi, OSB; Gültepe mahallesi, Argıncık mahallesi, Yavuz Selim mahallesi, TOKİ, Fatih mahallesi, Erciyesevler mahallesi gibi mahallelerde televizyon servisi hizmeti sunmaktadır.

Her Marka Tv Tamiri

Also Teknik Servisi olarak beyaz eşya servisi, kombi servisi, klima servisi ve televizyon servisi alanlarında hizmetler sunmaktadır. Siz de Also Teknik Servisi’nin sunduğu hizmetlerden faydalanarak televizyon başta olmak üzere klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, elektrikli süpürge ve klima gibi ürünlerinizin tamir edilerek ilk gün ki gibi olmasını sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Televizyon Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0352 231 90 56
SBT: 0352 231 90 56
Fax: 0352 231 90 56

Televizyon Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
© 2018 Also Teknik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım