Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri Beyaz Eşya Servisi
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Kayseri Profilo Servisi

7 Şubat 2017

Kayseri Profilo servisi olarak yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duymaktayız. Profilo markalı tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım hizmeti servisimizde gerçekleştirilmektedir. Beyaz eşyaların hayatımızda edindiği yer biz fark etmesek de oldukça geniş. Örneğin; buzdolabının işlevinin önemini kavramamız için arızalanması gerekiyor. Buzdolabı arızalandığında yaşanan sorunlar anlaşıldıkça beyaz eşyaların hayatımızdaki yeri de anlaşılıyor. Kayseri Profilo servisi buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi pek çok beyaz eşya grubunun bakım ve onarım hizmetini profesyonel bir bakış açısı ile sunmaktadır.

Kayseri Profilo Servisi

Profilo Beyaz Eşya Servisi

Dünden bugüne Kayserinin en çok tercih edilen beyaz eşya servisi olmamız işimizi dürüstlük ve profesyonellik çerçevesinde sürdürdüğümüzün açık göstergeleri arasında yer almaktadır. Kayserinin farklı ilçeleri olan Melikgazi, Kocasinan, Hacılar, Develi başta olmak üzere neredeyse tüm şehre hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Hizmetlerimizden faydalanmak için Also Teknik'i aramız yeterlidir. Alanında uzman müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Size en yakın Kayseri Profilo servisi olmamız hizmet ağımızın yaygınlığı ile paralellik göstermektedir. Bulunduğunuz konuma alanında uzman teknisyen ve ustalarımız ulaşarak ürününüzün onarım veya bakımını gerçekleştirmek adına yoğun çaba harcayacaktır. Fakat bazı durumlarda ürünlerin teknik servisimize getirilerek detaylı incelenmesi gerekmektedir. Bu gibi durumlarda ürününüzü ücretsiz nakliye operasyonu gerçekleştirerek teknik servisimize getiriyoruz. Burada detaylı arıza tespit ve onarımı gerçekleştirildikten sonra test sürecine başlanıyor. Test sonuçları başarılı olan ürünleri en kısa sürede müşterilerimize teslim etmek üzere yola çıkıyoruz. Müşterimizin belirttiği adrese ürünü teslim ederek montajını gerçekleştiriyor ve tüm süreci profesyonel bir bakış açısı ile tamamlıyoruz.

Profilo Servisi

Yukarıda anlatılan süreç aslında en ucuz Kayseri Profilo servisi özelliğimiz ile bütünleşmektedir. Çünkü firmamız bünyesinde taban fiyat uygulaması bulunmaktadır. Bu sayede işçilik ve yedek parça fiyatlarımızı en uygun seviyede tutarak müşteri memnuniyetine katkı sağlıyoruz. Bütçenize destek olmak aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz taban fiyat uygulaması müşterilerimizden tam not almaktadır. Kayseri Profilo servisi ailesi bünyesinde çalışan tüm personellerimizin alanında uzman teknisyen ve ustalardan oluştuğunu, yıllardır Kayseri Profilo servisi bünyesinde tecrübe edindiğini hatırlatarak ürünlerinizin profesyonel ellere emanet edildiğini hatırlatmaktan memnuniyet duymaktayız.

Kayseri Profilo Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0352 231 90 56
SBT: 0352 231 90 56
Fax: 0352 231 90 56

Kayseri Profilo Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
© 2018 Also Teknik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım