Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri Beyaz Eşya Servisi
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Kayseri Siemens Servisi

7 Mart 2017

Beyaz eşyaların arızalanması sıklıkla karşılaşılan durumlar değildir. Fakat her ürünün bazı parçalarının kullanım ömrünü tamamlaması, kullanıcı hatası, elektriksel hatalar gibi nedenlerde dolayı arızalanması muhtemeldir. Bu nedenle beyaz eşyaların arızalanması durumuna müdahale etmek profesyonellik gerektirmektedir. Kayseri Siemens servisi yıllardır beyaz eşya alanında sunduğu servis hizmeti kapsamında profesyonel hizmet sunmaktadır.

Alanında uzman teknisyenler ile profesyonel bir bakış açısı ile gerçekleştirilen bakım ve onarım hizmetlerimiz müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışla birleşerek Kayseri Siemens servisinin farkını ortaya çıkarmaktadır. Buzdolabı, televizyon, fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge gibi tüm beyaz eşya gruplarının bakım ve onarım hizmetleri servisimiz bünyesinde profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir.

Kayseri Siemens Servisi

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Siemens servisi hizmetimizden daha fazla müşterimiz faydalanabilsin diye hizmet ağımızı her geçen gün genişletiyoruz. Melikgazi, Talas, Pınarbaşı, Tomarza, İncesu, Bünyan, Develi, Hacılar, Kocasinan hizmet sağladığımız ilçeler arasında yer almaktadır. Arızalı ürününüz ile ilgili hizmet almak için Also Teknik'i arayarak kayıt oluşturmanız yeterlidir. Alanında uzman müşteri hizmetleri yetkililerimiz belirttiğiniz adresinize alanında uzman usta ve teknisyenlerimizi yönlendirerek en kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması için çalışmalara başlayacaklardır.

Beyaz eşya arızalarında en çok düşündüren unsurlardan biriside nakliye sürecidir. Beyaz eşyanın nakliye aracı kiralanarak servisi götürülmesi ve yeniden evinize yâda iş yerinize getirilmesi sizler için hem zaman alıcı işler hem de ekstra maliyet anlamına geliyor. Bu durumu ortadan kaldırmak adına Kayseri Siemens servisi beyaz eşyanızın servisimize getirilmesi konusunda ekstra bir ücret talep etmemektedir. Belirttiğiniz adresinize gelerek ürününüzü servisimize kendi imkânlarımızla ulaştırıyoruz. Bu sayede hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf etme fırsatına sahip oluyorsunuz.

Siemens Servisi

Kayseri Siemens servisi şimdi sizlere bir telefon kadar yakın. Firmamıza ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede teknik servis personellerimiz adresinize ulaşacaktır. Ayrıca kurumsal kimliğimize uygun olarak ürününüzün servisimize geliş kaydının yapılmasının ardından süreç ile ilgili müşteri hizmetlerimiz tarafından bilgilendirileceksiniz. Arızanın sebebi, sorunlu parçalar, işçilik ve yedek parça ücreti, onarım süresi gibi pek çok konuda bilgilendirilmeniz sürecin işleyişi hakkında fikir edinmenizi kolaylaştıracaktır. Kayseri Siemens servisi uygun fiyatlı profesyonel çözümleri müşterilerine sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Kayseri Siemens Servisi İletişim Bilgileri

GSM: 0352 231 90 56
SBT: 0352 231 90 56
Fax: 0352 231 90 56

Kayseri Siemens Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00
Firmamız, Her Markanın Özel Servisi Olarak Faaliyet Göstermektedir
© 2018 Also Teknik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım